آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب معلمان جدید برگزار شد

0

پاراف آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب معلمان جدید برگزار شد : همه چیز ازیک خبری شروع شد. خبری که حکایت از استخدام بیش از 5 هزار نفر معلم در وزارت آموزش و پرورش می داد.

اما همیشه خبرهایی از این دست حواشی بسیاری دارد.

وزارت آموزش و پرورش نیز با اعلام زمان های مختلف و تایید و تکذیب های مکرر جهت اعلام زمان ثبت نام بر این حواشی افزود.

آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 برای 178 هزار و 24 داوطلب که از این تعداد 109 نفر زن و 77 هزار و 915 نفر زن هستند صبح امروز (جمعه) 27 شهریور ماه در 62 شهرستان مختلف کشور و در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار گردید.

در میانه راه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بیش از 1000 نفر از 5000 نفر مجوز استخدامی را به خانواده ایثارگران عضو آموزش و پرورش اختصاص داده است. اما این سهمیه فقط مختص فرزندان معلم ایثارگر وزارت آموزش و پرورش بود.

در نهایت سازمان سنجش آگهی استخدام را منتشر و نسبت به ثبت نام متقاضیان اقدام نمود.

اما حواشی این آزمون تمام شدنی نبود و مربیان پیش دبستانی و برخی از حق التدریسی های دیگر نسبت به عدم پیش بینی سهمیه در این آزمون استخدامی گلایه مند بودند و کار تا اعتراض در درب ورودی مجلس شورای اسلامی نیز کشیده شد.

اما حالا امروز جمعه 27 شهریور ماه سال 94 آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شروع شد. تعداد انبوه متقاضیان این آزمون که در نهایت از آنها کمتر از 4000 نفر پذیرفته خواهد شد، رقابتی فشرده را امروز صبح آغاز کردند.

در هر صورت امیدواریم اعلام نتایج این آزمون حواشی جدیدی را ایجاد نکند.

برای همه آنهایی که پذیرفته می شوند آرزوی توفیق و سربلندی در خدمت به فرزندان این ملت را داریم و آنهایی که پذیرفته نمی شوند امیدوار به روزهای بهتر و فرصت های بهتری باشند که در پیش روی آنها قرار خواهد گرفت.*پاراف.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here