مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان

مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان: سیدمحمدبطحایی معاون توسعه مدیریت پشتیبانی وزیر آموزش‌وپرورش از رشد بیش از ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان دو سال فعالیت دولت تدبیر و امید خبر داد.

افزایش حقوق مطابق با ضریب جدول حقوق کارکنان دولت در هرسال توسط هیئت‌وزیران تصویب و ابلاغ می‌شود به گونه‌ای که در سال ۹۳ نسبت به ۹۲ معادل ۲۰ درصد و در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ معادل ۱۴ درصد رشد داشته است و مقایسه آماری ارقام با سایر کارکنان دولت نشان می‌دهد جای هیچ‌گونه تشکیکی در محاسبات باقی نمی‌ماند.

مقایسه رشد میانگین حقوق فرهنگیان در آبان ماه ۹۴ با شهریورماه ۹۲ نشان می هد میانگین حقوق و مزایا از مبلغ ۱۲ میلیون ۵۶۵ هزار ریال در شهریور ماه ۹۲ به ۲۱ میلیون و ۷۵ هزار ریال در آبان ماه ۹۴ رسیده که به معنای رشد ۶۷ و ۷ دهم درصدی است.

سیدمحمدبطحایی گفت: این در حالی است که افزایش حقوق مطابق با ضریب جدول حقوق کارکنان دولت در هر سال توسط هیئت وزیران تصویب و ابلاغ می‌شود به گونه‌ای که در سال ۹۳ نسبت به ۹۲ معادل ۲۰ درصد و در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ معادل ۱۴ درصد رشد داشته است و مقایسه آماری ارقام با سایر کارکنان دولت نشان می‌دهد جای هیچ گونه تشکیکی در محاسبات باقی نمی‌ماند.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم به معیشت فرهنگیان توجه ویژه داشته است، خاطرنشان کرد: مقایسه رشد میانگین حقوق فرهنگیان افزایش بیشتری اعمال شده و البته بخش عمده آن مربوط به اجرای طرح رتبه بندی معلمان می‌باشد که از مهرماه سال ۹۴ اجرایی شده است.

5 (100%) 1 vote

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.