خبر خوش نوبخت : تعیین تکلیف وضعیت‌ استخدام‌های جدید در دولت روحانی

0

پاراف مهر در مورد خبر خوش نوبخت : تعیین تکلیف وضعیت‌ استخدام‌های جدید در دولت روحانی ، معاون رئیس جمهور ضمن اعلام تعیین تکلیف وضعیت‌ استخدام‌های جدید در دولت، از افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان در سال 94 خبر داد و گفت: مبلغ یارانه نقدی در سال آینده افزایش نمی‌یابد.
محمد باقر نوبخت در نشستی خبری با بیان اینکه این اهداف عبارتند از رشد سرمایه گذاری، اقتصادی، مهار تورم و افزایش اشتغال است، افزود: بودجه کل کشور بالغ بر 838 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال 93 از رشد 4.3 درصدی برخوردار است.

وی گفت: در بخش هزینه‌کرد و اعتبارات هزینه‌ای، یکی از اولویت‌های دولت، پرداخت حقوق دستمزد کارکنان است که با توجه به روند کاهنده نرخ تورم و پیش‌بینی متوسط این نرخ در سال 94 در حدود 14 درصد، میزان افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در سال آینده 14 درصد خواهد بود.

معاون برنامه‌ریزی و وزارت راهبردی رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای از افراد مراحل استخدامی را انجام داده‌اند اما با توجه به اینکه منابع مالی برای استخدام آنها دیده نشده بود، استخدام‌ها به تعویق افتاد اما در سال 94، تمامی افرادی که مراحل قانونی را سپری کرده‌اند، استخدام خواهند شد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here