آخرین جزئیات استعفای مدیران و استانداران نامزد انتخابات مجلس

0

پاراف آخرین جزئیات استعفای مدیران و استانداران نامزد انتخابات مجلس: محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به استعفای استاندار قم و معاون سیاسی این استانداری، گفت: تا زمان انتخاب استاندار جدید، استان قم با سرپرست اداره خواهد شد.

وی اظهار داشت: پس از 28 خرداد یک هفته دیگر این مهلت تمدید شد و روز چهارشنبه مهلت تعیین شده برای استعفای مدیران دولتی به پایان رسید.

معاون سیاسی وزیر کشور درباره آمار استعفای استانداران به منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس، گفت: تنها یک استاندار و آن هم استاندار قم استعفا داده و استعفای دیگری از استانداری‌ها به دست وزارت کشور نرسیده است.

مقیمی با تکذیب استعفای استاندار خراسان‌رضوی و فارس به قصد حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت:‌ استعفایی به جز استاندار قم به دست ما نرسیده، اما تعدادی از معاونان استانداری‌ها استعفا دادند که آمار مشخص آن را باید از استانداران پرسید که این استعفاها در مرحله اول به دست آنان می‌رسد.

وی درباره آخرین وضعیت برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخابات اسفندماه، گفت:‌ انتخابات الکترونیکی کلان‌شهرها در دست بررسی کارشناسان وزارت کشور و شورای نگهبان است و تا زمانی که با شورای نگهبان به نتیجه نهایی نرسیم، نمی‌توانیم چیزی از آن اعلام کنیم و شورای نگهبان باید آن را تایید کند و ما نتیجه آن را اطلاع‌رسانی می‌کنیم.*تسنیم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید