زمان آزمون استخدام‌ آموزش و پرورش به سازمان مدیریت اعلام نشده است

0

پاراف زمان آزمون استخدام‌ آموزش و پرورش به سازمان مدیریت اعلام نشده است :  علی صفدری، سرپرست معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت گفت وزارت آموزش و پرورش از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مجوز 5 هزار استخدام را دریافت کرده و منتظر هستیم تا مسئولان آموزش و پرورش زمان و برنامه‌ریزی برگزاری آزمون خود را به سازمان اعلام کند.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش آزمون اولیه ورود به دوره برگزار خواهد کرد و پس از آن کارهای استخدام انجام خواهد شد، اما هنوز مسئولان برنامه‌ریزی خود را ارایه نداده‌اند.

صفدری درمورد استخدام‌های جدید دستگاه‌ها بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مقرر شده تا در آبان ماه نیز آزمون استخدامی جدید برگزار شود و اکنون درخواست برخی دستگاه‌ها برای جذب نیروی انسانی در حال بررسی است، تا بتوان برای آنها تصمیم‌گیری کرد.

سرپرست معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت در مورد مصوبه ساماندهی و جابجایی نیروی انسانی دستگاه‌ها تصریح کرد: این مصوبه در حال حاضر ابلاغ شده تا براساس شاخص‌های برنامه پیشنهادات دستگاه‌ها ارایه شود.

محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی آموزشی توجیهی روسای گروه انجمن اولیاء و مربیان ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفته بود در حال حاضر مشغول بررسی منابع آزمون هستیم و تلاش می‌کنیم اواخر هفته آینده جدول سهمیه، رشته و منابع را آماده و به سازمان مدیریت ارسال کنیم؛ اصرار داریم آزمون قبل از مهر ماه برگزار شود تا دانشجویان بتوانند از مهر ماه تحصیل خود را در دانشگاه آغاز کنند، اما سازمان مدیریت به آیین‌نامه‌ای استناد دارد و می‌گوید آزمون‌های استخدامی به طور سراسری و هر6 ماه یک بار و بنابراین، آبان‌ماه برگزار شود اما اصرار ما برگزاری آزمون قبل از شهریور است.*فارس.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here