تعیین تکلیف چهل هزار معلمی که تاکنون رتبه بندی نشده اند

0
رتبه بندی
رتبه بندی

پاراف تعیین تکلیف چهل هزار معلمی که تاکنون رتبه بندی نشده اند : علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم دومین جشنواره دانش‌آموزان مؤلف دوره ابتدایی و پنجمین نمایشگاه کشوری طرح‌های علمی دانش‌آموزان ابتدایی جابربن حیان گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از معلمان تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم.

حدود ۴۰ هزار نفر از همکاران تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری این موضوع هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم. این طرح مخصوص معلمان است و در مجموع از مهر سال گذشته(۱۳۹۴) رتبه‌بندی این ۴۰ هزار نفر صورت نگرفته و آنان از نیروهای خدماتی هستند که امیدواریم مشکل آنها حل شود.

وی با بیان اینکه، سه میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز دوره ابتدایی امسال در طرح جابربن حیان شرکت کردند، افزود: این طرح از پنج سال گذشته آغاز شده و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در آن شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: جشنواره جابربن حیان مخصوص دانش‌آموزان دوره ابتدایی است و فواید فراوانی دارد و آنان با توجه به مسائل و مشکلات اطراف خود با تقویت روحیه پرسشگری تلاش می‌کنند راهکارهای عملی ارائه دهند.

وزیر آموزش و پرورش افزود: این یکی از کارکردهای آموزش و پرورش است مبنی بر اینکه «می آموزیم تا به کار ببریم»، یعنی درس نخوانیم که فقط بیاموزیم بلکه به‌کار بستن، یکی از کارکردهای آموزش و پرورش در دنیای کنونی است.

فانی گفت: امروز حدود هفت میلیون دانش‌آموز دوره ابتدایی داریم که سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از آنان در این طرح شرکت کردند، یعنی ۴۵ درصد دانش‌آموزان ابتدایی در طرح جابربن حیان حضور دارند. فانی تصریح کرد: اطمینان داریم که دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این طرح مخترعان، مکتشفان و دانشمندان آینده ایرانی خواهند بود.

وی درباره طرح رتبه‌بندی و در پاسخ به این سؤال که چه تعدادی از معلمان در این طرح باقی مانده‌اند، گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از همکاران تاکنون شامل طرح رتبه‌بندی نشده‌اند و در حال پیگیری این موضوع هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم. این طرح مخصوص معلمان است و در مجموع از مهر سال گذشته(۱۳۹۴) رتبه‌بندی این ۴۰ هزار نفر صورت نگرفته و آنان از نیروهای خدماتی هستند که امیدواریم مشکل آنها حل شود.ایران.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید