نکات لازم برای سفر به ارمنستان

0

پاراف نکات لازم برای سفر به ارمنستان : اکثر مسافران ترجيح می دهند بجای اقامت در هتل در آپارتمانهای توریستی اسکان پيدا کنند. حسن واحد های آپارتمانی در این است که:

* برای مسافرینی که بصورت گروهی(از سه نفر به بالا) اجاره می کنند بسيار بصرفه است. در مقایسه با هتل حدودا یک سوم قيمت را دارد.

* واحد آپارتمان اجاره بطور کامل در اختيارشما می باشد و ميتوانيد تا 6 نفر هم در آپارتمانها اسکان پيدا کنيد.

* درهر واحد آپارتمانی امکاناتی مانند: تخت خواب – مبلمان – لوازم آشپز خانه(اجاق گاز – یخچال و …) تلویزیون ماشين لباسشویی و ….موجود است.

* واحد های آپارتمانی در مرکز شهر می باشند.

منازل آپارتمانی: نکات لازم برای سفر به ارمنستان:

قيمت منازل آپارتمانی بر اساس موقعيت مکانی و مرغوبيت محل آن و امکانات داخلی و تعداد اتاق خواب متغيير است و از حدود شبی 40 دلار شروع می شود. البته آپارتمان 4 – 3 و 5 خوابه هم موجود است که به فراخور تعداد مسافران که بصورت گروهی سفرمی کنند بسيار مناسب است دلار تا حدود 200 دلار در هرشب می باشد . توجه داشته باشيد هر چه مدت اقامت بيشتر باشد اجاره هر شب کمتر می شود.

از جمله معایب واحد های آپارتمانی می توان به نکات زیر اشاره کرد:

* با توجه به ساختار شهر نشينی که در دوره کمونيست شکل گرفته است اغلب ورودی آپارتمانها و راه پله های واحد های مسکونی از نظافت خوبی برخوردار نيست.

* انجام اموری مانند مرتب کردن تخت خواب – شستن ظروف – تهيه غذا و چای و … به عهده شخص می باشد

منازل ویلایی: نکات لازم برای سفر به ارمنستان:

خانه های ویلایی برای اسکان توریست هایی که دنبال مکان مستقل و راحت با امکانات بيشتر می باشند محل مناسبی است. مزیت این خانه ها در این است که:

* معمولا خانه های ویلایی دارای استخر سونا و… اختصاصی می باشند.

* واحد ویلایی بطور کامل در اختيارمسافر می باشد.

* در خانه های ویلایی علاوه بر امکاناتی مانند: تخت خواب – مبلمان – لوازم آشپز خانه(اجاق گاز – یخچال و …) تلویزیون ، ماشين لباسشویی و …. بعضا امکانات دیگری مانند ماهواره – دی وی دی پلير و … هم دارند.

* خانه های ویلایی معمولا در مرکز شهر نمی باشند

قيمت خانه های ویلایی از حدود 150 دلاربه بالا در هر شب می باشد ٬ و از ۳ شب کمتر اجاره نمی دهند ٬هر چه مدت بيشتر ٬ اجاره کمتر، قيمت خانه های ویلایی براساس امکانات داخلی و موقعيت و مرغوبيت محل آن متغير است و تا شبی 500دلار هم خانه های ویلایی اجاره ای موجود است .

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید