کارمندان و کارکنان دولت فریب شرکتهای لیزینگ غیر مجاز را نخورند

0

اختصاصی پاراف  در مورد کارمندان و کارکنان دولت فریب شرکتهای لیزینگ غیر مجاز را نخورند ، کارمندان و کارکنان دولت فریب شرکتهای لیزینگ غیر مجاز را نخورند ، اینروزها تعدادی از افراد سود جو به هر دری میزنند تا جیب مبارکشان را پر پول کنند.اینها هر بار در قالبی نمایان میشوند و اکنون عده ای از آنها در قامت شرکتهای لیزینگ به فعالیت غیر مجاز مشغولند.

کم نیستند شرکتهایی که بدون مجوز از مراجع رسمی مشغول به فعالیت بوده و به مدد ثروت هنگفت در اقصا نقاط مهم تبلیغاتی نیز مشغول به نشان دادن خدمات خود به مردم هستند.و مردم عزیز ما نیز که با اندک پس انداز خود در فکر تهیه رفاه نسبی آن هم بصورت اقساطی هستند به اینگونه تبلیغات در رسانه های رسمی اعتماد کرده و پا در راهی می گذارند که انتهایش نامعلوم است.

برای مشاهده لیست شرکتهای مجاز لیزینگ به سایت رسمی بانک مرکزی مراجعه کنید

کارمندان و کارکنان دولت در این بین ، بعنوان قشر ضعیف و متوسط جامعه که بنا به اقتضای شغلی و درآمدی خود اغلب به دنبال کالاهای اقساطی هستند ، نباید پا در این دام گذاشته و اندک پس انداز خود را در دست افرادی قرار دهند که کمترین اعتمادی به آنها نیست.

به گزارش پاراف، اینگونه شرکتهای لیزینگ غیر مجاز ابتدا با وعده های خوش آب و رنگ و نشان دادن در باغ سبز ، شما را به سوی خود جلب کرده و زمانی که پولتان را از چنگتان خارج کردند تازه خواهید دید که چه کلاه گشادی بر سرتان رفته است.اینها اگر در کار خود حسن نیتی داشتند ، اگر اعتباری داشتند و اگر سرمایه کافی و مناسبی داشتند ، می رفتند و ساده ترین کار را ، یعنی کسب مجوز از نهاد رسمی آن یعنی بانک مرکزی می گرفتند.چون نرفته و یا تاحالا نگرفته اند ، حتما ریگی به کفش دارند.

پس کارمندان و کارکنان عزیز و گرانقدر و نجیب دولت ، فریب اینچنین شرکتهایی را نخورید و به سراغ شرکتهایی بروید که زیر نظر بانک مرکزی بوده و اگر تخلفی انجام دادند ، لااقل دستتان به یک جایی بند باشد.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید