دانشگاه آزاد اسلامی کارمندان نمونه سراسر کشور را انتخاب کرد

0

پاراف دانشگاه آزاد اسلامی کارمندان نمونه سراسر کشور را انتخاب کرد : دکتر مرتضی احسانی، معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی از انتخاب کارمندان نمونه غیرعضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار در سراسر کشور خبر داد.

وی ضمن تبریک میلاد با سعادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) ، گفت: همزمان با چهارم شهریور ماه ، سالروز گرامیداشت روز کارمند و به منظور تجلیل از خدمات کارکنان نمونه واحدها، مراکز آموزشی، سازمان سما و سازمان مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، بخشنامه شیوه نامه انتخاب کارکنان نمونه صادر شد.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتخاب کارمند نمونه بر اساس شاخص های اعلام شده و از میان کلیه کارکنان رسمی یا قراردادی غیربازنشسته دارای مجوز استخدامی که به طور تمام وقت در دانشگاه اشتغال دارند صورت می گیرد.

حسن شهرت، وجدان کاری خلاقیت و نوآوری، کاردانی و مهارت، حسن معاشرت با همکاران و ارباب رجوع، مسئولیت پذیری و… ازجمله شاخص های کارمند نمونه دانشگاه آزاد اسلامی  به شمار می رود.

احسانی ادامه داد:تقدیر از کارکنان نمونه در واحدهای کوچک و متوسط شامل یک نفر، واحدهای بزرگ و بسیار بزرگ دو نفر، واحدهای جامع سه نفر و سازمان مرکزی پنج نفر خواهد بود.

وی افزود: از افراد برگزیده در مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه که در پایان نیمه اول مهرماه سال جاری به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان و کارمندان برگزار می شود، با اهدای هدایایی به صورت کشوری تجلیل به عمل خواهد آمد .

همچنین دکتر مرتضی احسانی، ‌معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه‌ای به روسای واحدهای مراکز استان(دبیران هیئت‌های امنای استان)، روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، شیوه‌نامه انتخاب کارکنان نمونه غیر عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

متن بخشنامه انتخاب کارمند نمونه دانشگاه آزاد اسلامی:

«چهارم شهریورماه، سالروز گرامیداشت روز کارمند که با ولادت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا(ع) متقارن گشته را، به کلیه همکاران محترم دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده، به‌پاس گرامیداشت کارکنان دانشگاه و تجلیل از کارمندان نمونه واحدها، مراکز آموزشی، سازمان سما و سازمان مرکزی، مسئولین مربوطه موظف‌اند، در چارچوب قوانین و مقررات، حداکثر تا پایان شهریورماه سال جاری نسبت به انتخاب کارمندان نمونه اقدام و از کارکنان مذکور در مراسمی که در پایان نیمه اول مهرماه سال جاری به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان و کارمندان برگزار می‌گردد،‌ تجلیل به عمل‌ آورند.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه در واحدهای دانشگاهی بر عهده رئیس واحد و در مراکز استان‌ها بر عهده روسای واحدهای مرکز استان خواهد بود.»*روابط عمومی دانشگاه.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید