جای خالی قانون تعیین سن مدیریتی در کشور

جای قانونی برای تعیین سن مدیریتی در کشور خالی است و باید نمایندگان مجلس به این موضوع توجه کنند.

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: کاش نمایندگان در مجلس شورای اسلامی همانطور که روزی قانون خدمات کشوری را مصوب و شرایط مدیران پایه را تعیین کردند برای مدیران پایه در دستگاه‌ها سقف سنی نیز مصوب می‌کردند.

جای قانونی برای تعیین سن مدیریتی در کشور خالی است و باید نمایندگان مجلس به این موضوع توجه کنند.

 به گزارش هم رده به نقل از ایسنا، وی با اشاره به لزوم واگذاری مدیریت‌ها به جوانان اظهار کرد: استاندار خوزستان به نیروی جوان اعتقاد دارد و اگر جریانات مختلف سیاسی در خوزستان اجازه دهند قطعا استفاده از نیروی جوان از سوی استاندار نیز مورد تاکید خواهد بود.

وی افزود: کاش نمایندگان در مجلس شورای اسلامی همانطور که روزی قانون خدمات کشوری را مصوب و شرایط مدیران پایه را تعیین کردند برای مدیران پایه در دستگاه‌ها سقف سنی نیز مصوب می‌کردند . جای قانونی برای تعیین سن مدیریتی در کشور خالی است و باید نمایندگان مجلس به این موضوع توجه کنند.

سن مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان به زیر ۴۵ سال خواهد رسید و مدیرانی که بالای ۴۵ سال دارند تحت هر شرایطی باید جابه‌جا شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به لزوم توجه به نقش جوانان در مدیریت اقتصاد کشور عنوان کرد: اگر قرار است اتفاقی در اقتصاد کشور رخ دهد توسط جوانان انجام می‌شود.

حیدری با بیان اینکه کار اجرایی نیروی باانرژی و باخلاقیت می‌طلبد، گفت: وزیر ورزش و جوانان یک لایحه به هیات دولت آورده که بر مبنای آن هیچکس نمی‌تواند بیش از دو دوره رئیس فدراسیون باشد. همچنین اعلام شده که سن مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان به زیر ۴۵ سال خواهد رسید و مدیرانی که بالای ۴۵ سال دارند تحت هر شرایطی باید جابه‌جا شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.