طرح خدمت ایثارگران با یک مدرک بالاتر تا ۳۵ سال

0
طرح خدمت ایثارگران با یک مدرک بالاتر تا 35 سال
طرح خدمت ایثارگران با یک مدرک بالاتر تا ۳۵ سال

پاراف طرح خدمت ایثارگران با یک مدرک بالاتر تا ۳۵ سال : براساس این طرح و در صورت تصویب نهایی آن، تمامی مشمولان قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران که از احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردارند، می‌توانند تا ۳۵ سال خدمت کنند.

دانلود طرح خدمت ایثارگران با یک مدرک بالاتر تا ۳۵ سال

کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس طی سخنانی به عنوان طراح این طرح اظهار کرد: آن چیزی که علیرغم همه قوانین برای ایثارگران و جانبازان قرار داده شده این است که عزیزان جانباز و ایثارگر از این قوانین و مزایا محروم هستند. در حال حاضر ایثارگران و جانبازان نمی‌توانند از این مزایا بهره ببرند. فوریت طرح برای این است که تعداد ایثارگران و جانبازان در دستگاه‌های دولتی کم است.

 همین امروز اگر ایثارگران بخواهند به بازنشستگی نائل شوند نیازمند این طرح هستند. لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری که ماده ۱۰۳ آن برای همگان است بایستی برای ایثارگران و جانبازان هم شامل شود.

دلخوش افزود: در کمک به ایثارگران و رزمندگان باید اهتمام لازم انجام شود زیرا این اشخاص کسانی هستند که زمانی از دین و ناموس مردم و مملکت دفاع کردند و در حال حاضر هم اشخاصی امروز در سوریه در حال دفاع از حریم ولایت هستند. بنابراین با توجه به هفته دفاع مقدس از نمایندگان تقاضا دارم به این طرح رای بدهند.

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایثارگران و جانبازان حق حیات به گردن ما دارند آنها کسانی هستند که در جبهه‌های حق علیه باطل در مقابل دشمن ایستادگی کردند و اگر ایستادن آنها نبود الان معلوم نمی‌شد چه بلایی سر ملت و کشور ما می‌آمد.

وی افزود: تعداد این عزیزان زیاد نیست اکثر ایثارگران و جانبازان در جبهه‌ها زجر فراوانی دیدند که خودشان در حال حاضر مایل به ادامه کار در دستگاه‌های دولتی نیستند.

نماینده فلاورجان تصریح کرد: با وجود اینکه ایثارگران و جانبازان عزیز ما در آن زمان که دشمن در مقابل هر نفر یک تانک قرار داده بود، ایستادند و از ملت و نظام دفاع کردند. بنابراین انتظار از نمایندگان مجلس است که به آنها کمک کرده و به این یک فوریت رای بدهند.پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید