ایثارگران باید در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی شرکت کنند

0
آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی
آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی

پاراف ایثارگران باید در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی شرکت کنند : حجت ا.. امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و جزئیات ثبت نام ایثارگران در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور را تشریح کرد.

ایثارگران واجد شرایط و جویای کار لازم است ضمن مطالعه دقیق دفترچه آزمون به ویژه بخش‌های مرتبط با قوانین ایثارگران و امتیازات و سهمیه‌های قانونی در زمان تعیین شده ثبت نام نموده و در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

امانی با اشاره به برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور گفت: ثبت نام این آزمون از تاریخ ۲۸ تیرماه تا سوم مرداد ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت که بر این اساس ایثارگران واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش متناسب با رشته‌های تحصیلی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی در این آزمون شرکت نمایند.

داوطلبان ایثارگر متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران باید وضعیت ایثارگری خود را بر اساس سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در بند مربوطه در ردیف ۱۴ تقاضا نامه ثبت نام، علامتگذاری نمایند ضمن اینکه نسبت به اصلاح و به روز رسانی مقطع تحصیلی، وضعیت خدمت نظام وظیفه و وضعیت شغلی خود در سامانه سجایای شهرستان محل پرونده ایثارگر اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه ایثارگران در رقابت بین خودشان از سهمیه حداقل ۲۵ درصد ویژه ایثارگران بهره مند خواهند شد گفت: ایثارگران واجد شرایط و جویای کار لازم است ضمن مطالعه دقیق دفترچه آزمون به ویژه بخش‌های مرتبط با قوانین ایثارگران و امتیازات و سهمیه‌های قانونی در زمان تعیین شده ثبت نام نموده و در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: داوطلبان ایثارگر متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران باید وضعیت ایثارگری خود را بر اساس سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در بند مربوطه در ردیف ۱۴ تقاضا نامه ثبت نام، علامتگذاری نمایند ضمن اینکه نسبت به اصلاح و به روز رسانی مقطع تحصیلی، وضعیت خدمت نظام وظیفه و وضعیت شغلی خود در سامانه سجایای شهرستان محل پرونده ایثارگر اقدام نمایند.ایثار.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here