تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود

1
تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود
تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود

پاراف تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود :  فرهنگیان زیادی نسبت به عدم پرداخت حق التدریس خود اعتراض داشتند و برخی هم عنوان کرده بودند که ماههاست حق التحریر دریافت نکردند. محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تا پایان هفته بدهی معلمان حق التدریس پرداخت می شود.

یکی از معلمان حق التدریس گفته است: با گذشت بیش از 4 ماه هنوز حقوق معلمان حق التدریسی که قبلاً به صورت شرکتی در آموزش و پرورش خدمت کرده اند و امسال با تلاش و همت نمایندگان دلسوز مجلس شورای اسلامی مشغول به کار شده اند پرداخت نشده است و با مراجعه با اداره کل استان مسئولان اعلام می دارند که تهران بودجه ای هنوز به حساب آنها واریز نکرده است خواهشمند است پیگیری فرمایید با این شرایط معلم چگونه انرژی ، انگیزه و توان کافی برای حضور در کلاس درس داشته باشد…”

در همین زمینه محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: متأسفانه مبلغ حق‌التدریس ها امسال تا به امروز پرداخت نشده است و این معلمان از فروردین‌ماه سال 94 تا پایان سال تحصیلی حق‌التدریس از آموزش و پرورش و دولت طلب دارند.

وی افزود: با اعتباری که سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی تخصیص داده ، به پرداخت حق‌التدریس معلمان جامه عمل پوشاند و این دستورالعمل به ادارات استان‌ها ابلاغ شد.

معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تاکید کرد: طلب حق‌التدریسی معلمان تا پایان هفته به حساب همکاران واریز می‌شود و آنها نهایتاً تا روز سه‌شنبه و چهارشنبه این مبلغ را دریافت می کنند.

یک دیدگاه

  1. چرا به خانم ها حق التدریس نمی دهند مگر آنها با آقایان فرق دارند . از اول مهرماه 6 ساعت حق التدریسی معلم رابط بوده ام اما حالا میگویند امکان پرداخت برای خانم ها نیست این درحالیست که آقایان اصلا معلم رابط نمی شوند و دانش اموزان استثنایی در مدارس عادی با مشکل مواجهند

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید