دشوارترین وزارتخانه در ایران و دنیا کدام است؟

0
دشوارترین وزارتخانه در ایران و دنیا کدام است؟
دشوارترین وزارتخانه در ایران و دنیا کدام است؟

پاراف دشوارترین وزارتخانه در ایران و دنیا کدام است؟ : علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ددر مراسم نکوداشت و تجلیل از پیشکسوت تعلیم و تربیت ، از نیم قرن تلاش احمد صافی تقدیر و تجلیل شد.

پیشکسوت عرصه تعلیم و تربیت گفت: دشوارترین وزارتخانه در کشور و دنیا آموزش و پرورش است. اداره آن بسیار مشکل است زیرا در ایران حدود ۹۵ درصد اعتبارات به پرداخت حقوق و مزایا اختصاص داده می شود.

علی اصغر فانی گفت: نقش معلم نقش کلیدی و منحصر به فرد در نظام تعلیم و تربیت است.

وی با بیان اینکه استاد صافی معلم همه ما است، افزود: استاد صافی نقشی کم نظیر در نظام تعلیم و تربیت پیش و پس از انقلاب اسلامی داشته است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: بسیاری از بخش های آموزش و پرورش اکنون و آینده از برکات وجودی استاد صافی برخوردار شده اند. وی شخصیتی در کمال تواضع دارد که فقط به تعلیم و تربیت می اندیشد.

تا ۴ سال آینده یک میلیون بازنشسته فرهنگی خواهیم داشت

فانی خاطرنشان کرد: استاد صافی به عنوان یک مولف، شخصیتی ارزشمند دارد که حدود ۳۵ جلد کتاب را تالیف کرده است و با تعریف کتب در تعلیم و تربیت نقش موثری داشته است.

وی تصریح کرد: این پیشکسوت عرصه تعلیم و تربیت نقش به سزایی در انجمن اولیا و مربیان نیز داشته است و از ۶۰ سال حضور متفکرانه و موثر استاد صافی در نظام تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر می کنیم.

همچنین در ادامه احمد صافی پیشکسوت عرصه تعلیم و تربیت در این مراسم تصریح کرد: دشوارترین وزارتخانه در کشور و دنیا آموزش و پرورش است. اداره آن بسیار مشکل است زیرا در ایران حدود ۹۵ درصد اعتبارات به پرداخت حقوق و مزایا اختصاص داده می شود.

این پیشکسوت عرصه تعلیم و تربیت کشور بیان کرد: ۳۰۰ کانون بازنشستگان در کشور وجود دارد و در حال حاضر ۷۵۰ هزار نیروی بازنشسته فرهنگی داریم که پیش بینی می کنیم تا سال آینده یک میلیون بازنشسته در آموزش و پرورش داشته باشیم. وی در پایان از مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای برگزاری مراسم تجلیل خود تشکر و قدردانی کرد.مهر.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید