چه کسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را برگزار می کند؟

1

پاراف چه کسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را برگزار می کند؟ : نه تنها هنوز زمان برگزاری آزمون مشخص نیست بلکه برگزاری آزمون استخدامی ۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش متولی مشخصی نیز ندارد. همانند اطلاعات قطره چکانی که هر دفعه به شکل های مختلف از جزییات آزمون استخدامی منعکس می شود. از مشخص شدن متولی برگزاری آزمون که سازمان سنجش و آموزش کشور است یا مرکزسنجش آموزش و پرورش نیز اخبار مختلفی به گوش می رسد.

وزیر آموزش و پرورش چند ماه پیش گفته بود که برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید با سازمان سنجش و آموزش کشور هماهنگ کنیم اما فانی در ۱۶ تیرماه اظهار کرد؛ آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت مستقل و جدا از آزمون فراگیر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد و نحوه اجرای آن نیز بر عهده آموزش و پرورش گذاشته شده است.

در این ارتباط ابراهیم خدایی در گفتگو با مهر درباره هماهنگی آموزش و پرورش با سازمان سنجش برای برگزاری آزمون استخدامی پنج هزار نیرو در این وزارتخانه، گفت: وزارت آموزش و پرورش نامه‌ای برای سازمان سنجش درباره هزینه‌های برگزاری آزمون و مواد آن ارسال کرده است اما هنوز آموزش و پرورش به صورت رسمی مکاتبه ای با سازمان سنجش مبنی بر تقاضای همکاری در برگزاری آزمون نداشته است.

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور تصریح کرد: رسماً وارد فاز اجرایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش نشده‌ایم و ارسال نامه از سوی این وزارتخانه درباره هزینه ها و مواد آزمون دلیل بر همکاری نیست.

همچنین عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش نیز در همین ارتباط به خبرنگار مهر می گوید: برای برگزاری آزمون ۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش چیزی به مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ابلاغ نشده است.

وی افزود: ممکن است با سازمان سنجش و آموزش کشور برای برگزاری آزمون هماهنگی هایی صورت گیرد اما با ما صحبتی درباره برگزاری آزمون نشده است.

وزیر آموزش و پرورش اما در ۲۲ تیرماه سال جاری طی مصا حبه ای گفت که؛ هماهنگی‌های داخل وزارت آموزش و پرورش کاملا انجام شده است و مشکلی وجود ندارد، براساس پیگیری‌هایی که انجام داده ام و گزارشی که دریافت کرده ام، قول آخر این هفته (۲۹ تیر ماه)را برای اعلام جزییات آزمون استخدامی گرفتم.

وی گفته بود: اطلاعات تکمیلی برگزاری آزمون، محتوای آزمون، سرفصل‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در این زمان مشخص خواهد شد. به هر حال ما پیشنهاداتمان را داده ایم و باید به تایید معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوری برسد و به محض تایید شدن جزییات را اعلام خواهیم کرد.*تسنیم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید