دولت با کارکنان ۳۰ سال سابقه خداحافظی کند

0
دولت با کارکنان ۳۰ سال سابقه خداحافظی کند
دولت با کارکنان ۳۰ سال سابقه خداحافظی کند

پاراف دولت با کارکنان ۳۰ سال سابقه خداحافظی کند : حسن لطفی  نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار عدم به کارگیری کارکنان با ۳۰ سال سابقه خدمت در دولت شد.

بیکاری از معضلات اجتماعی است که دامن گیر جوانان شده و در همین شرایط ما شاهد این هستیم که هزاران نفر با بیش از ۳۰ سال سابقه‌ی خدمت درمجموعه دولت مشغول به کار هستند. لذا از دولت می‌خواهیم کارکنانی که ۳۰ سال خدمتشان به اتمام رسیده را بازنشسته کنند.

 لطفی در تذکری در جلسه علنی  مجلس اظهار کرد: بیکاری از معضلات اجتماعی است که دامن گیر جوانان شده و در همین شرایط ما شاهد این هستیم که هزاران نفر با بیش از ۳۰ سال سابقه‌ی خدمت درمجموعه دولت مشغول به کار هستند. لذا از دولت می‌خواهیم کارکنانی که ۳۰ سال خدمتشان به اتمام رسیده را بازنشسته کنند.

وی در تذکری به وزیر بهداشت نیز گفت: شهرستان رزن با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت، یک بیمارستان ۸۰ تخت خوابی دارد که درحال تخریب است و دو سال است مجوز آن صادر شده اما اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است.

لطفی با اشاره به اعطای وامهای مقاوم سازی مسکن به مردم از سوی بانک‌ها اضافه کرد: متاسفانه به دلیل فقر، بیکاری و خشکسالی بسیاری از مردم قادر به پرداخت این وام‌ها نیستند و بانکهای عامل به بهانه‌های مختلف مردم را روانه زندان می‌کنند.

وی در پایان خواستار حمایت سازمان دامپزشکی از دامداران در قبال خسارتهای ناشی از تب برفکی و همچنین راه‌اندازی امکانات ورزشی در این شهرستان از سوی وزیر ورزش شد.

این نماینده مجلس با انتقاد از نیمه تمام ماندن پروژه‌های عمرانی شهرستان رزن، از عدم اجرای تعهدات صندوق بیمه محصولات کشاورزی در برابر خشکسالی‌های پی در پی و وارد شدن خسارت به کشاورزان نیز انتقاد کرد.ایسنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید